Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 27. Dönem İzmir Milletvekili Atila Sertel, İzmir Zabıta Teşkilatı Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Derneği’nin düzenlediği toplantıya katıldı. Bayraklı Havuz kafede düzenlenen toplantıda dernek başkanı Hasan Oğuz ve Atila Sertel konuşma yaparken toplantıya pekçok zabıta memuru katılım gösterdi.
Toplantıda, "3600 ek gösterge zabıtaya da verilmelidir. artık belediye zabıtası meslek olarak kabul edilmelidir." verildi.
Toplantıda, "3600 ek gösterge zabıtaya da verilmelidir. artık belediye zabıtası meslek olarak kabul edilmelidir." verildi.