SGK İzmir İl Müdürü Yavuz Kurt, AK Parti'den Yunusemre Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı.Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İzmir İl Müdürü Yavuz Kurt, sosyal medya hesabından Manisa'nın Yunusemre İlçesi Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı.Yavuz Kurt, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:"Kıymetli Hemşehrim, Sevgili Kardeşim; 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri için Yunusemre Belediye Başkanı Aday Adaylığı açıklamamızı yapacağımız toplantımızı, katılımlarınız ile onurlandırmanızı diler, en kalbi muhabbetlerimi arz ederim".
![aa.jpg](https://www.medyaege.com.tr/d/other/2023/11/21/aa.jpg)