Sığacık Kaleiçi’nde, şef Dilek Güney eşliğinde gerçekleştirilen konser de, yöresel türküler seslendirildi. Etkinliğe Seferihisar Belediyesi Başkan Yardımcıları Yelda Celiloğlu ve Nuriye Hepterlikçi, Meclis Başkan Vekili Rahmi Tezel Çınar da katıldı. Kaleiçi’ni dolduran seyirciler, söylenen türkülere eşlik etmesi renkli görüntüler oluşturdu. Oyun havaları eşliğinde eğlenen vatandaşlar, unutulmaz bir konser akşamı yaşadıklarını ifade ettiler.
Gündem
Yayınlanma: 15 Temmuz 2023 - 10:21
Seferihisar'da türkü dolu gece
Seferihisar Belediyesi ile Seferihisar Müzik, Kültür, Sanat ve Halk Oyunları Derneği birlikte Türkü Gecesi düzenledi.
Gündem
15 Temmuz 2023 - 10:21