Başkan aday adayı Özgür Erdoğan, Çiğli için başlattığı seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Kenti adım adım gezen Erdoğan, ortak akıl ve katılımcı yönetim anlayışını vurgulayarak, "Ayakları yere basan projelerle geliyoruz" sözleriyle halka sesleniyor. Ziyaretlerini muhtarlar ve Sivil Toplum Kuruluşlarıyla sıkça gerçekleştiren Erdoğan, tüm paydaşlarla birlik ve beraberlik içinde çalışacağının altını çiziyor.Çözüm odaklı bir lider olacağını ifade eden Özgür Erdoğan, "Çiğli'ye söz verdiğimiz gibi, hak ettiği güzel günler için alanlarda halkla birlikte olacağız. Hiçbir Çiğlili vatandaşımızın bundan şüphe duymamasını istiyoruz" şeklinde konuşuyor. Erdoğan, Çiğli'nin geleceğine dair sağlam adımlar atacaklarını belirterek, halkın beklentilerine karşılık verecek projeler üzerinde çalıştıklarını da dile getiriyor.
Özgür Erdoğan'ın ziyaretlerinde ortaya koyduğu bir diğer önemli vurgu da şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla hareket edecekleridir. Muhtarlar ve Sivil Toplum Kuruluşları ile diyalog halinde olmanın yanı sıra, kent sakinlerinin de fikir ve taleplerini ön planda tutacaklarını belirten Erdoğan, yönetimde halkın katılımını esas alacaklarını ifade ediyor.Özgür Erdoğan “Çiğliye sözümüzü verdik Çiğli hak ettiği güzel günlere kavuşacak alanlarda halk için halkla yanyana olacağız hiçbir Çiğlili bundan şüphe duymasın diye konuştu.
![](https://www.canhaber.com.tr/images/files/2023/12/65893ce7ca0d2.jpeg)