CHP Çiğli Belediye Başkan Adayı Onur Emrah Yıldız, emekten ve emekçiden yana olan tutumunu vurgulamak için Tüm Yerel-Sen 2 nolu şube başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette yaptığı konuşmada, emekçilerin haklarının her zaman korunacağını ve hiçbir hak kaybının olmayacağını vurgulayan Yıldız, emekçilerin yaşadığı sorunlara duyarlılıkla yaklaşacaklarını belirtti.Yıldız, ayrıca Çiğli'de yaşayanların da sesi olacaklarını ve belediyeyi yönetirken halkın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacaklarını söyledi. Onur Emrah Yıldız, adaylığı süresince sadece emekçilerin değil, tüm Çiğli halkının refahı için çalışacaklarını ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla hareket edeceklerini ifade etti.
Adaylık sürecinde emekçilerle ve halkla sürekli iletişim halinde olacaklarını da belirten Yıldız, herkesin görüş ve önerilerini önemsediklerini ve bu doğrultuda hareket edeceklerini dile getirdi. Bu şekilde, Çiğli'nin sorunlarına etkili çözümler bulacaklarını ve ilçenin daha yaşanabilir bir yer haline gelmesi için ellerinden geleni yapacaklarını sözlerine ekledi.
![](https://www.canhaber.com.tr/images/files/2024/03/65f98c06ba0ed.jpg)