Ardahan İlinin Bölgesel Amatör Ligi Bal’da temsil eden Serhat Ardahanspor’un lige katılım teminat bedelini Türkiye Futbol Federasyonu’na Ardahan Milletvekili Özgür Erdem İncesu tarafından yatırılması taraftarı sevindirdi.
Ardahan sahipsiz değildir, Ardahan hakkını alacak söylemleriyle dikkat çeken ve Ardahan’ın sorunlarını her platformda dile getiren CHP Ardahan Milletvekili Özgür erdem İncesu’nun Serhat Ardahanspor’a jesti kamuoyu tarafından takdir topladı.
Sporun ve sporcunun her zaman yanında yer alan, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda Serhat Ardahanspor’a destek vereceğini açıklayan Ardahan Milletvekili Özgür Erdem İncesu, yeni seçilecek Başkan ve Yönetim kurulu üyelerine başarılar dilerken, 2023-2024 sezonunda Serhat Ardahanspor’un hak ettiği yerde olmasını temenni etti.
Can Haber / Halkın Sesi
Erdem UYGUR
Ardahan sahipsiz değildir, Ardahan hakkını alacak söylemleriyle dikkat çeken ve Ardahan’ın sorunlarını her platformda dile getiren CHP Ardahan Milletvekili Özgür erdem İncesu’nun Serhat Ardahanspor’a jesti kamuoyu tarafından takdir topladı.
Sporun ve sporcunun her zaman yanında yer alan, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda Serhat Ardahanspor’a destek vereceğini açıklayan Ardahan Milletvekili Özgür Erdem İncesu, yeni seçilecek Başkan ve Yönetim kurulu üyelerine başarılar dilerken, 2023-2024 sezonunda Serhat Ardahanspor’un hak ettiği yerde olmasını temenni etti.
Can Haber / Halkın Sesi
Erdem UYGUR