Oldukça yoğun bir katılımla Ödemiş'e yolculuk yapan kadınlar, buradaki gezilerini tamamladıktan sonra tarihi güzellikleriyle ünlü Birgi'ye hareket ettiler. Gezi güzergahı hakkında uzman rehber eşliğinde bilgilendirme yapılan kadınlar son olarak Gölcük'ü gezerek bol bol hatıra fotoğrafı çektirme ve yepyeni arkadaşlık grubu oluşturma şansı buldular.
Böyle bir geziye İlk kez katılan kadınlar, böylesine keyifli bir sosyal faaliyet düzenleyerek kendilerinin değerli hissetmelerini sağlayan Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel' teşekkür ettiler.