ESHOT, Buca ile Konak arasındaki 303 numaralı otobüsü kullanan vatandaşları uyardı.ESHOT, Buca ile Konak arasındaki 303 numaralı otobüsle ilgili açıklama yaptı.Yapılan açıklamada: "17.11.2023 tarihinden itibaren; 303 No.lu Şirinyer Aktarma - Konak hattımızın güzergahı Buca Heykel'e uzatılarak 303 No.lu Buca Heykel - Konak olarak güncellenmiştir. Hattımız; Şirinyer PTT - Yeni Mahalle - Buca Vergi Dairesi Buca Belediye Sarayı - Öğretmen Evleri - İzmir Meslek Yüksek Okulu - Buca Sosyal Güvenlik Kurumu - Buca Heykel duraklarına da hizmet vermeye başlayacaktır" ifadeleri kullanıldı.
![eshot-otobus-3.webp](https://www.medyaege.com.tr/d/other/2023/11/16/eshot-otobus-3.webp)