CHP Efes Selçuk'ta büyük bir heyecanla devam eden delegasyon seçimlerinin ikinci gününde gelin ve damadın oy kullanması, günün en dikkat çeken olayı oldu. İlk gün düğünü olan Gamze Subaşı'nın kuaförden önce oy kullanmak için gelmesi tüm partilileri memnun etmişti. İkinci gün ise 14 Mayıs Mahallesi'ndeki sandıkta oy kullanan Gülşen-Süleyman Başdemir çifti, alkışlar arasında oylarını kullandı.Tek listeyle gerçekleştirilen CHP Efes Selçuk delegasyon seçimlerinin ikinci gününde Zafer ve 14 Mayıs Mahallesi üyeleri sandığa gitti. Oy kullanma süreci saat 12.00'de başladı ve 19.00'da sona erdi.İlk gün olduğu gibi ikinci gün de katılımın yüksek olduğu delegasyon seçimlerinde, düğün öncesi oy kullanmaya gelen Gülşen-Süleyman Başdemir çifti tüm partililerden tam not aldı. Genç çifte alkışlarla oy kullanmaları nedeniyle partililer mutluluklar diledi.Bu mutlu günlerinde demokrasiye sahip çıkan gençleri görmekten büyük gurur duyduğunu ifade eden CHP Efes Selçuk İlçe Başkanı Mehmet Karanfil, "Biz gençleşerek güçleniyoruz, işte buna diyoruz" dedi. Karanfil, birleştirici ruhla sandığa gelen gençleri yürekten kutladığını belirtti.Seçimler köylerde devam edecek. Delegasyon seçimlerinin üçüncü gününde, yani 10 Temmuz'da Çamlık, Gökçealan, Acarlar ve Havutçulu köylerinde oy kullanımı gerçekleştirilecek.
Gündem
Yayınlanma: 10 Temmuz 2023 - 09:20
Efes Selçuk'ta dünyaevine giren çift önce oy kullanmaya gitti
Gündem
10 Temmuz 2023 - 09:20