Göreve yeni seçilen Ege Karadeniz Dernekleri Federasyonu (EKAF) Başkanı Dursun Ali Özkan ve yönetimi Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’u ziyaret etti. Makamda gerçekleşen ziyarette belediye işbirliği ile yapılabilecek projeler hakkında fikir alışverişinde bulunurken, 2024 yılı Şubat ayı içinde Bornova’da ilk kez hamsi şöleni düzenlenmesi planlandı.
Ege Karadeniz Dernekleri Federasyonu Başkanı Dursun Ali Özkan ise Başkan İduğ’a teşekkür ederek, “Her zaman yanınızda olan ve bize destek veren başkanımız Mustafa İduğ bu festival için de bizi kırmadı. İnşallah Şubat ayı içinde hep birlikte festivalde bulaşacağız”dedi.